Podsumowanie Wielkanocnego ArtBAZARu 2017

Po raz kolejny dane mi było wziąć udział w ArtBAZARze organizowanym przez wspaniałą ekipę  GOK w Pomiechówku . Impreza ma niepowtarzalną atmosferę i jest świetnie zorganizowana. Zdecydowana większość wystawców, którym udało się na ArtBAZAR trafić, chce potem wracać. Dodam, że dostać się na ArtBAZAR nie zawsze jest łatwo. Ja na swój bożonarodzeniowy debiut musiałem sobie zapracować, prowadząc intensywną wymianę maili z Panią Agnieszką, dyrektorką GOKu. 🙂 Muszę w tym miejscu zaznaczyć, że wszelkie niedociągnięcia organizacyjne, na które pozwoliłem sobie zwrócić wówczas uwagę, w wielkanocnej edycji zostały poprawione. Jeszcze raz brawa za świetną organizację.

Podczas imprezy miałem okazję porozmawiać ze starymi znajomymi z poprzedniej edycji i z wcześniejszych jarmarków. Poznałem też wiele nowych interesujących osób. To jest chyba właśnie to, co najbardziej lubię w takich imprezach – możliwość poznania ciekawych nietuzinkowych ludzi z własnymi pasjami.

Nawiązałem też kilka dobrze rokujących kontaktów, które być może w przyszłości zaowocują ciekawą współpracą. Udało mi się również trochę postrugać. 🙂 No i oczywiście udało się sprzedać trochę łyżek.